OK

Karlino, Polska

Elektryk

Homatech Polska sp. z o.o. w Karlinie, należąca do grupy Homanit, świadcząca usługi w zakresie serwisu technicznego, poszukuje kandydatów do pracy na stanowisko

Opis stanowiska:

  • Praca w Dziale Utrzymania Ruchu,
  • wykonywanie bieżących napraw elektrycznych maszyn oraz usuwanie awarii w celu zapewnienia realizacji procesu produkcyjnego.

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie zasadnicze zawodowe lub średnie,
  • mile widziane doświadczenie w zawodzie lub na zbliżonym stanowisku,
  • predyspozycje do pracy w zespole,
  • dyspozycyjność (możliwa praca zmianowa).

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie, w tym dodatki między innymi za dyspozycyjność, za pracę w weekendy, funkcyjny,
  • możliwość dowozu do pracy,
  • obiady za 1 zł.
  • szkolenia i rozwój zawodowy.

Więcej informacji pod numerem telefonu 726 722 722, rekrutacja@homanit-polska.pl

Chcesz zgłosić swoją kandydaturę?

Prześlij dokumenty, korzystając z formularza lub poczty – podaj także najwcześniejszy termin rozpoczęcia pracy.

Niecierpliwie czekamy na Twoje zgłoszenie!

Twoja osoba do kontaktu

Ewa Kostowska
Kierownik działu zasobów ludzkich

ul. Kołobrzeska 17-19
PL-78-230 Karlino

tel: +48 726 722 722

Można przesyłać wyłącznie pliki w formacie PDF lub pliki graficzne.
Trwa przesyłanie pliku – proszę poczekać, aż proces zostanie zakończony.
Nie wybrano żadnego pliku do przesłania.
Plik jest zbyt duży.
Podczas przesyłania pliku wystąpił błąd. Proszę spróbować ponownie.
Plik o takiej nazwie już istnieje. Twój plik został przesłany z inną nazwą.
Wystąpił nieznany błąd.
Załączniki (format: PDF, jpg, PNG)
Przesłane pliki:
Wszystkie pola należy obowiązkowo wypełnić.