OK

Oferty pracy Karlino

Homanit Polska jest liderem w produkcji cienkiej płyty HDF. Jesteśmy jednym z przedsiębiorstw należącym do niemieckiej Grupy Homanit. Obecnie poszukujemy kandydata do pracy na stanowisko:

                                                     Operator maszyn do uszlachetniania płyt

                                                                   Miejsce pracy: Karlino

Opis stanowiska:

• obsługa maszyn w dziale produkcyjnym w celu realizacji planów produkcji - gotowych formatek uszlechetnionych poprzez frezowanie, wiercenie, sklejanie brzegów, frezowanie, zgodnie ze zleceniami i wymogami obiorców

• praca zmianowa

Wymagania:

• wykształcenie zawodowe

• mile widziane doświadczenie w zakresie obsługi maszyn produkcyjnych oraz pracy na obrabiarkach sterowanych CNC

• chęć uczenia się i zdobywania wiedzy

Oferujemy:

• umowę o pracę

• szkolenia oraz możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych

• fundusz socjalny

Więcej informacji pod numerem telefonu 94 310 0447, 94 310 0421