Strona korzysta z plików cookies w celu zapewnienia użytkownikom jak najlepszego korzystania. Więcej informacji tutaj.
OK

Nowa strona jest już online!

Z radością prezentujemy naszą nową stronę internetową.

W trakcie modernizacji koncentrowaliśmy się przede wszystkim na nowoczesnym designie, dopasowaniu treści oraz optymalizacji dla urządzeń mobilnych.

Nowy, responsywny układ strony umożliwia szybkie i nieskomplikowane korzystanie z witryny oraz wygodne nawigowanie między sekcjami. Teraz błyskawicznie znajdziesz potrzebne informacje o firmie i produktach.

Życzymy wiele satysfakcji z użytkowania nowej strony internetowej i oczywiście będziemy bardzo wdzięczni za wszelkie komentarze i informacje zwrotne!

COVID-19: utrzymanie ciągłości dostaw przez firmę HOMANIT

Szanowni Państwo,

ze względu na aktualny kryzys spowodowany pandemią koronawirusa chcielibyśmy poinformować Państwa, że niezmiennie kontynuujemy działalność Grupy HOMANIT.

W naszych zakładach w Niemczech i w Polsce wdrożyliśmy odpowiednie środki w celu

  1. ochrony naszych pracowników i osób, z którymi mają oni kontakt, oraz
  2. zapewnienia ciągłości dostaw dla naszych klientów.

Codziennie omawiamy i na nowo oceniamy sytuację. W razie potrzeby dostosowujemy środki podejmowane w poszczególnych zakładach. Jeśli spowoduje to wprowadzenie ważnych dla Państwa zmian, zostaną Państwo niezwłocznie poinformowani o tym przez współpracującą z Państwem
osobę kontaktową.

Jako Państwa niezawodny partner uczynimy wszystko, aby w tej trudnej sytuacji móc zapewnić Państwu dotychczasowy standard obsługi.

W razie pytań nasz zespół jest do Państwa dyspozycji.

Dziękujemy za Państwa zaufanie i życzymy wszystkiego dobrego – w szczególności zdrowia!