Strona korzysta z plików cookies w celu zapewnienia użytkownikom jak najlepszego korzystania. Więcej informacji tutaj.
OK

Prezentacja zakładów

LOSHEIM, Saarland

Tutaj od 1995 roku produkujemy surowe płyty HDF/MDF HOMADUR® o grubości od 2,0 do 8,0 mm. Jak we wszystkich zakładach, także w Losheim stosowane są różne techniki uszlachetniania z nastawieniem na wysokie i różnorodne wymagania producentów drzwi. 

 

KARLINO, Polska

Ten polski zakład należy do naszej firmy od 2005 roku. W Karlinie produkowane są płyty surowe HDF/MDF HOMADUR® o grubości 1,5 do 10,0 mm. W bogatym w tradycje zakładzie stosuje się obecnie najnowsze technologie: nowoczesna prasa ciągła została uruchomiona w 2008 roku.

 

KROSNO ODRZAŃSKIE, Polska

Od momentu przejęcia zakładu w Krośnie latem 2012 roku ciągle inwestowaliśmy w maszyny do uszlachetniania i nową linię do produkcji płyt surowch, która została uruchomiona na początku 2015 roku. Płyty surowe HDF/MDF HOMADUR® produkowane są w grubościach od 1,5 do 7,0 mm.

 
COVID-19: utrzymanie ciągłości dostaw przez firmę HOMANIT

Szanowni Państwo,

ze względu na aktualny kryzys spowodowany pandemią koronawirusa chcielibyśmy poinformować Państwa, że niezmiennie kontynuujemy działalność Grupy HOMANIT.

W naszych zakładach w Niemczech i w Polsce wdrożyliśmy odpowiednie środki w celu

  1. ochrony naszych pracowników i osób, z którymi mają oni kontakt, oraz
  2. zapewnienia ciągłości dostaw dla naszych klientów.

Codziennie omawiamy i na nowo oceniamy sytuację. W razie potrzeby dostosowujemy środki podejmowane w poszczególnych zakładach. Jeśli spowoduje to wprowadzenie ważnych dla Państwa zmian, zostaną Państwo niezwłocznie poinformowani o tym przez współpracującą z Państwem
osobę kontaktową.

Jako Państwa niezawodny partner uczynimy wszystko, aby w tej trudnej sytuacji móc zapewnić Państwu dotychczasowy standard obsługi.

W razie pytań nasz zespół jest do Państwa dyspozycji.

Dziękujemy za Państwa zaufanie i życzymy wszystkiego dobrego – w szczególności zdrowia!