Prezentacja zakładów

LOSHEIM, Saarland

Tutaj od 1995 roku produkujemy płyty HDF/MDF HOMADUR® o grubości od 1,8 do 14,0 mm. Jak we wszystkich zakładach, także w Losheim stosowane są różne techniki uszlachetniania z nastawieniem na wysokie i różnorodne wymagania producentów drzwi oraz mebli. 

 

KARLINO, Polska

Ten polski zakład należy do naszej firmy od 2005 roku. W Karlinie produkowane są płyty HDF/MDF HOMADUR® o grubości od 1,5 do 12,0 mm.

Przedsiębiorca uzyskał pomoc w ramach programu rządowego pod nazwą: „Pomoc dla sektorów energochłonnych związana z nagłymi wzrostami cen gazu ziemnego i energii elektrycznej w 2022 r.".

Podwyżka cen gazu i energii elektrycznej w 2022 roku wyniosła 20,9 mln zł.
Pomoc uzyskana w ramach Programu wsparcia: 4,7 mln zł.

 

KROSNO ODRZAŃSKIE, Polska

Od momentu przejęcia zakładu w Krośnie latem 2012 roku ciągle inwestowaliśmy w maszyny do uszlachetniania i nową linię do produkcji płyt surowych. Płyty HDF/MDF HOMADUR® produkowane są w grubościach od 1,5 do 12,0 mm.

 

Pagiriai, Litwa

Nowo uruchomiony zakład w Pagiriai, Litwa, produkuje od września 2023 wysoko uszlachetnione płyty drewnopochodne HDF/MDF HOMADUR® w grubościach do 22,0 mm. Dzięki najnowocześniejszemu wyposażeniu także w tym zakładzie posiadamy wszelkie możliwości skomplikowanych obróbek formatek MDF/HDF.